Argamasilla de Calatrava
Hotely a apartmány Argamasilla de Calatrava, všechna ubytování v Argamasilla de Calatrava
Escuderos Hotel Cruz
Poligono El Cabezuelo II Calle de Valdepenas S/N Avenida de Almagro, Argamasilla de Calatrava, Španělsko
Umístěný 3 km od Estacion de Ferrocaril de Puertollano ve městě Argamasilla de Calatrava, hotel Escuderos Hotel Cruz obsahuje sejf a 24-hodinovou bezpečnostní službu. Escuderos Hotel Cruz, ležící…
Hotel Godisa
Carretera Nacional 420 Km162.5, Argamasilla de Calatrava, Španělsko
Hotel Godisa Argamasilla de Calatrava je 2-hvězdičkové ubytování v 4 km od Auditorio Municipal Pedro Almodovar. Ubytování nabízí parkoviště na místě.
Doporučené hotely v Argamasilla de Calatrava
Villa Mercedes
Carril De La Hoya De La Buitraga, Argamasilla de Calatrava, Španělsko
Táto 5-pokojová vila Villa Mercedes Argamasilla de Calatrava pojme 10 osob, měří 300 m² a poskytuje hostům výhled na zahradu. Paseo de San Gregorio je umístěno ve vzdálenosti 6 km, zatímco Museo…
Hostal Parrillada La Sal
Ctra. N 420 Km 164, Argamasilla de Calatrava, Španělsko
Díky poloze hotelu se snadno dostanete do Estacion de Ferrocaril de Puertollano do 15 minut jízdy a Paseo de San Gregorio do 20 minut jízdy.